Červenec 2009

Včerejší bouřka

24. července 2009 v 15:25 | Luci |  Stories
Ahoj :) Tak včerejší bouřka hrůza fakt, odneslo na to i venkovní deštník. Kterej prý stál asi prej
12 000 Kč. A pot tím deštníkem byl i stan takže ten deštník uletě a táta ho šel složit ale nepovedlo se mu to protože pod tím deštníkem jsme měli stan :D. No stan nám to naštěstí neodneslo :). Ale jak vypli proud tak když máme rozsvísený světlo tak se to vypne a my jsme si šli lehnou a najednou v 2:30 hod. se to tam všechnooo rozsvítilo a dole začala hrát televize a terezka moje ségra ji šla vypnout a hralo tam prej James Bond :D No a ten deštní táta nezavřel kvůli našemu stanu takže jim budem muset přidávat asi tak 12 roků peníze. Tak pááá :*

stories on holidays

22. července 2009 v 16:51 | Luci |  Stories
Ahoj.. Tak jak bylo ?? No u mě skvěle :D No v chorvatsku bylo nádherně :) Moře, a taky jsme si z chorvatska nazbírali kameny, který dáme do akvárka až ho budeme mít ještě to máme v autě :) A taky to tam trošku smrdí :D No jinak jsme měli každej den PIZZU výborná :) A taky jsme měli každej den ZMRZLINU, jeden den tam bylo trošku hnusně jinak ve stínu 30% a na sluníčku asi 35%. :) Báječný. Vrátili jsme se v pondělí 10 hod. večer :) No naše málá kočička Rozárka asi bude mít koťátka a to jí ještě není ani rok, Takže se o ni strašně bojím ;(. No tak já pádím páá :*

Holidays calling

11. července 2009 v 18:08 | Luci |  Stories
Ahoj :) Tak teď jsem tu nebyla, ani jsem nevěděla můj blog jak se jmenuje xD. Teď se mi jen tak vypnul PC :D. Dneska jsme měli jet na dovolenou, ale jelikož to rodiče zase změnili tak jedem zítra ráno :). Hodně se těšim. Jede se do Chorvatska. No teď na blog ještě něco dám a pak až ppříští úterý nebo ve středu. Už máme vše zbaleno zítra akorát ráno si uděláme hygienu, nasnídáme se obalíme řízky a jede se xD to je tak dokonalý :) Tak jdu zatím..

About me

4. července 2009 v 17:15 | luci |  Stories
Ahoj, tak tady je něco málo o mně: Kde bydlím: Ve stráži n/N
Kolik mi je let: 11
Kdy jsem se narodila: 17.1.1998
Jak se jmenu křestním jménem: Lucie
Co ráda dělám za sporty: Tenis
Na co ráda hraju: Na kytaru
Co ráda dělám: Chodim na zahradu do bazenu,Ráda hraju na kytaru, Jsem ráda na PC kde hraju The Sims to je jedna dobrá hra kde se staráš o rodinu a ráda hraju tenis :)

Tak to je asi tak vše. Pájo :D

from again

4. července 2009 v 10:49 | Luci
Hello :) Tak od znova, asi pátý blog :D No tento článek nebude zas tak dlouhej, nejdřív udělám na blogu rubriky, ankety atd. a pak až budu psát trochu víc, jo ?. No tak pájo-(rozloučení a ne jméno.)